Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Tekvila“

ASISTENTAS (-Ė)

700-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Tekvila“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame į stiprią, klientų ir konkurentų vertinamą komandą įdomiam darbui renginių organizavimo srityje ir puikias karjeros galimybes, mokantis iš patyrusių kolegų. Kūrybiška aplinka pačioje Senamiesčio širdyje ir darbo laikas, palankus Jūsų poreikiams, – tai tik keli privalumai. Žadame įdomias užduotis, naujus įspūdžius kiekvieną dieną, daug geros nuotaikos ir sąžiningą atlyginimą.
Aptarkime šį pasiūlymą išsamiau – siųskite savo CV, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos užduotys ir darbo sąlygos

Šiame darbe pagelbėsite vadovui vykdyti projektus: surinksite reikiamą informaciją, suvesite duomenis į CRM, suderinsite detales su projekto dalyviais, ruošite tam tikrus aprašymus, prezentacijas, versite tekstus iš anglų k., organizuosite maketavimą, užsakysite tam tikras paslaugas, suderinsite sąlygas ir t.t. ir pan. Iš tiesų tapsite tikru vadovo pagalbininku, vertu pasitikėjimo ir tolimesnės karjeros. Išsamiau – susitikimo metu, o kol kas perskaitykite viską, ką rasite apie mus internete.
Esame renginių organizatoriai, tad būkite pasiruošę labai lanksčiam darbo laikui. Galime priimti ir darbui su individualios veiklos pažyma.

Reikalingos kompetencijos:

Tikimės, kad esate raštingas, bendraujantis, guvus žmogus, kuriam įdomi renginių organizavimo sritis. Reikės organizuotumo, kruopštumo ir pozityvaus požiūrio bei galimybės dirbti renginiuose ir savaitgaliais, ir vakarais. Pravers anglų kalbos žinios ir vairuotojo pažymėjimas.
Nedelskite - siųskite savo gyvenimo aprašymą jau dabar. Susipažinkime.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius – fiksuota atlyginimo dalis bandomuoju laikotarpiu, o antrasis – potencialiai atlyginimas su priedais už puikius darbo rezultatus
UAB „Tekvila“

UAB „Tekvila“

Renginių organizavimo įmonė “Eventum Group” – patyrusi, energinga, kūrybinga ir idėjomis trykštanti renginių organizatorių komanda. Mūsų veiklos sritis - verslo renginių organizavimas: motyvaciniai renginiai darbuotojams (žiemos ir vasaros šventės, įmonės jubiliejai, komandos formavimo renginiai), konferencijos, seminarai, pristatymai ir atidarymai. Šių renginių dalyvių skaičius - 50 – 1000 asm. Esame geriausiųjų dešimtuke Lietuvoje. Sužinokite apie mus daugiau internete ;
Nuoširdžiai tikime, džiaugiamės ir mėgaujamės tuo, ką darome, tad stipriname komandą ir kviečiame naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Tekvila“
3
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: