Linksmas Lagaminas

Asistentas koordinatorius (ė)

500-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Linksmas Lagaminas

Darbo pobūdis

Linksmas lagaminas - vaikų švenčių organizatoriai ir vedėjai, šiuo metu ieškome Asistento / Animatoriaus Kaune ir Vilniuje.

Darbo pobūdis:
Renginių / švenčių vaikams vedimas.
Darbas reklaminiuose įmonių renginiuose.
Bendravimas su klientais / užsakymu koordinavimas.
Galimybė išbandyti save įvairiuose projektuose ir įgauti daug darbinės patirties.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo įgūdžiai, drąsa, energingumas. Vairuotojo pažymėjimas.
Darbo su renginiais patirtis - privalumas.
Darbas su individualios veiklos pažyma .

Mes jums siūlome

Lankstų darbo grafiką (tinka studentams).
Įdomų ir kūrybišką darbą.
Darbui reikalingos priemonės.
Atlyginimas - priklausomas nuo rezultatų.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas

Vaikų švenčių organizavimo komanda „Linksmas Lagaminas“

Linksmas lagaminas - vaikų švenčių organizatoriai ir vedėjai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.