Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

ASISTENTĖ (-AS) KLIENTŲ APTARNAVIMO DEPARTAMENTE

Darbo vieta

Jei Jums svarbu:

Įgyvendinti geriausias savo idėjas, realizuoti žinias ir patirtį progresyvioje įmonėje, būti energingos ir susiklausiusios komandos dalimi, prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės,

Džiaugsimės, galėdami dirbti kartu – užtikrinsime darbo sąlygas ir priemones, efektyvius apmokymus; sąžiningą finansinės ir nefinansinės motyvacijos paketą; pasitikėjimu grįstus tarpusavio santykius ir pagarbą Jūsų asmenybei; realias karjeros galimybes.

Jūsų būsimos pareigos ir atsakomybės:

Pagalba Klientų aptarnavimo departamento darbuotojams: duomenų įvedimas į duomenų bazes, reikiamos informacijos paieška ir pateikimas – apie transportavimo sąlygas, apie produktus ir daugelį kitų svarbių dalykų, kurių išmoksite pas mus, sutarčių administravimas, laiškų klientams parengimas ir išsiuntimas ir kt. Detaliau apie būsimas karjeros galimybes šioje pozicijoje – susitikimo metu.

Potencialaus naujojo kolegos įgūdžiai, gebėjimai ir bruožai galėtų būti tokie:

Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, MS Excel); būtinos anglų ir rusų kalbos žinios raštu ir žodžiu, kitų užsienio kalbų mokėjimas – privalumas; laiko planavimo bei prioritetų nustatymo įgūdžiai; atkaklumas siekiant rezultatų, bendravimo įgūdžiai; gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Panašaus darbo patirtį laikysime dideliu privalumu.
Tad jei norite naujų žinių, įgūdžių, galimybių ir ilgalaikės karjeros - dar kartą peržvelkite savo c.v. ir siųskite.


Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo iki 2016 m. gruodžio 15 d. el.paštu.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame. Tel. pasiteirauti:

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "RUBINETA"

UAB „Rubineta“ - stambiausia vandens maišytuvų, dušo prekių bei santechnikos aksesuarų gamintoja Baltijos šalyse, savo veiklos metus skaičiuojanti nuo 1999 m. Dėl savo gaminių kokybės UAB „Rubineta” žinoma daugelyje Europos ir NVS šalių.

Pagarba sau ir kitiems, profesionalumas ir iniciatyvumas - tai vertybės, tapusios UAB „Rubineta“ filosofija ir kuriomis įmonė sėkmingai vadovaujasi jau aštuonioliktus metus.
Daugiau apie kompaniją: www.rubineta.comVykdome įmonės plėtros planus, todėl į komandą kviečiame naujoką šioms pareigoms:
Įmonėje vid. atlyginimas 1054€
30% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra liepos mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

Panašūs skelbimai: