Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Elmarsa“

ASISTENTĖ (-AS)

550-660 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Elmarsa“

Pasiūlymas Jums

Mūsų komanda auga, vykdome vis didesnius ir įdomesnius projektus, tad įdomios veiklos daugėja. Apsisprendėme kviesti į komandą jauną, entuziastingą žmogų, kuriam svarbu įgauti pirmosios patirties patikimoje įmonėje, išmokti daug dalykų iš profesionalų, turėti lankstų darbo grafiką, o gal ir nepilną darbo dieną, jei reikėtų derinti su studijomis. Mes užtikrinsime patogias darbo sąlygas biure miesto centre, išsamius apmokymus ir karjeros perspektyvą, visas reikalingas darbui priemones ir sąžiningą atlyginimą.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės atsakomybės

Šiame darbe pagelbėsite įmonės vadovams ir projektų vadovams: ieškosite reikiamos informacijos internete, bendrausite su verslo klientais – teiksite jiems informaciją apie projekto eigą, pagal poreikį bendrausite su potencialiais tiekėjais dėl bendradarbiavimo sąlygų, ruošite nedideles ataskaitas ir dar daug įdomių patirčių, kurios bus neabejotinai naudingos ateities karjeroje. Išsamiau – pokalbio metu. Nuotolinio darbo galimybė nenumatyta, Jūsų sveikatos saugumu biure pasirūpinsime.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą arba esate paskutiniųjų kursų studentas (-ė) ir galėtumėte dirbti 6 - 8 val.per dieną; puikiai dirbate MS Excel, esate greitas, kruopštus, smalsus ir atsakingas žmogus, bendraujate profesionaliai, sprendimų ieškote pozityviai ir Jumis galima pasitikėti.
Jūsų išsilavinimą statybų srityje bei panašaus darbo patirtį laikytume privalumais, kaip ir užsienio kalbų žinias bei vairuotojo pažymėjimą.
Jei planuojate siekti karjeros (sąmatininko ar darbų vadovo) kantriai, žingsnis po žingsnio – Elmarsa galėtų būti puiki pradžia. Siųskite savo CV dabar.

Atlyginimas

550-660 €/mėn. į rankas
galimas darbas ir neppilną darbo dieną, o atlyginimo dydis- tik laiko klausimas
UAB „Elmarsa“

UAB „Elmarsa“

UAB “Elmarsa” – sėkmingai auganti kompanija, teikianti savo klientams kompleksines paslaugas – nuo projektavimo iki įrengimo: projektuojame visuomeninius pastatus ir gyvenamuosius namus, interjerą, atliekame dizaino darbus, teikiame įrengimo ir apdailos paslaugas. Džiaugiamės klientų atsiliepimais ir plečiame klientų ratą. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Priimsime naują darbuotoją šioms pareigoms:
informacija apie UAB „ELMARSA“
1742 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.