Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Swedbank
Daugiau apie įmonę »

Asmeninis vadybininkas (-ė) Vilniaus privačių klientų finansų centre

Vilnius - Swedbank

Darbo pobūdis

Apie poziciją

Asmeninis vadybininkas (-ė) yra asmeninis dideles pajamas gaunančių Banko klientų patarėjas finansų klausimais. Jis (-i) teikdamas (-a) klientams individualias finansines konsultacijas ir ieškodamas optimalių sprendimų rūpinasi savo klientų finansiniu gyvenimu. Jis (-i) vykdoperiodinius konsultacinius susitikimus su savo klientais ir jiems parduoda kreditavimo, taupymo ir investavimo produktus. Jis (-i) prižiūri, administruoja ir didina priskirtų klientų portfelį. Konsultuodamas (-a) jis (-i) užtikrina labai aukštą klientų aptarnavimo kokybę.

Apie tave

Kaip asmeniniam vadybininkui (-ei) Tau turėtų būti svarbios mūsų vertybės – paprastumas, atvirumas ir rūpestingumas, bei tikimės, kad esi atsakingas (-a), dirbdamas (-a) sieki kokybės ir profesionalumo ir turi stiprią orientaciją į tikslą. Esi ambicingas (-a), iniciatyvus (-i), pozityvus (-i) ir nuolatos sieki tobulėti.

Atrankos kriterijai
  • aukštasis išsilavinimas (privalumas: ekonomikos, finansų, verslo srityse);
  • stiprūs aktyvių pardavimų įgūdžiai;
  • labai geras Banko paslaugų ir veiklos išmanymas;
  • būsto finansavimo žinios (privalumas);
  • orientacija į klientą ir aukštą klientų aptarnavimo kokybę;
  • puikūs bendravimo ir derybiniai sugebėjimai;
  • anglų arba rusų kalbos įgūdžiai.

Mes siūlome

Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais ir darbuotojais yra tvaraus verslo pagrindas. Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams. Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Čia gera augti drauge.
Swedbank

Swedbank

Klientų aptarnavimo tarnyba rūpinasi privačių ir verslo klientų aptarnavimu bei paslaugų teikimu įvairiais kanalais: klientų aptarnavimo padaliniuose, telefonu, interneto banku. Klientų aptarnavimo tarnybą sudaro klientų aptarnavimo centrai, Konsultacijų centras, Kanalų palaikymo departamentas bei Klientų duomenų valdymo padalinys.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
Nori rasti daugiau „Swedbank“ darbo pasiūlymų? Apsilankyk
Informacija apie Swedbank
2099 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
2050
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1147 €
25% uždirba 1147-1612 €
25% uždirba 1612-2514 €
25% uždirba nuo 2514 €
Vadovas: Dovilė Grigienė

Panašūs skelbimai: