Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Circle K Lietuva“

Atrankų specialistas

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Circle K Lietuva“

Darbo pobūdis

Labas, nekantraujame su Tavimi susipažinti!

Dirbdamas Circle K Personalo departamente, Tu:
  • Prisidėsi prie sklandaus įmonės atrankų proceso rasdamas geriausius darbuotojus degalinių komandoms;
  • Užtikrinsi, kad žinutė apie karjeros galimybes Circle K pasiektų tikslinę auditoriją;
  • Koordinuosi visą atrankos ciklą kurdamas geriausią kandidato patirtį;
  • Organizuosi ir vesi individualius pokalbius, moderuosi grupines kandidatų atrankas ir teiksi grįžtamąjį ryšį;
  • Rūpinsiesi, kad degalinių komandos laiku atsirinktų naujus komandos narius įvertinant jų profesines ir asmenines kompetencijas;
  • Pagal poreikį įsitrauksi į kitus Darbdavio įvaizdžio bei atrankų projektus.

Reikalavimai

Ar tai apie Tave?
  • Gebi lengvai užmegzti kontaktą su įvairiais žmonėmis;
  • Mąstai kaip komandų architektas – t.y. Tau ne tik svarbu prijungti naujus narius, bet ir auginti komandos sutelktumą, įsitraukimą bei produktyvumą;
  • Žinai, kaip gali prisidėti kuriant geriausią kandidato ir darbuotojo patirtį;
  • Tiki, kad gerą darbinį santykį lemia pagarba, pasitikėjimas ir gebėjimas prisiimti atsakomybę;
  • Veiki efektyviai rasdamas paprastus sprendimus bei išlaikydamas aukštus profesinės etikos standartus.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą šiuolaikiškoje tarptautinėje įmonėje;
  • Spartų profesinį augimą;
  • Atsakingas užduotis, kur nuo tavo pastangų tiesiogiai priklauso rezultatai;
  • Visas reikiamas priemones bei mokymus;
  • Įsitraukusią, patyrusią bei draugišką komandą;
  • Terminuotą darbo sutartį su galimybe tęsti karjerą įmonėje.
  • Darbo užmokestį nuo 1000 EUR /mėn. iki mokesčių.
  • Patrauklų papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 94-ių degalinių tinklą: 83 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 11 automatinių Circle K Automat degalinių.
Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje
informacija apie UAB „Circle K Lietuva“
877
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.