Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CV House

Atrankų specialistė (- as)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kėdainiai - CV House

Darbo pobūdis

Labas! Ieškome NEpatyrusio atrankų specialisto, kuris vertina laisvę. Suteiksime Tau galimybę dirbti iš namų arba ten, kur nori kad būtų Tavo ofisas. Norime, kad jaustumeisi patogiai derindamas (-a) savo asmeninį gyvenimą ir darbą.

Užduotys Tau:
  • Potencialių kandidatų paieška socialiniuose tinkluose FB ir Linkedin;
  • Potencialių kandidatų paieška CV online, CV market, CV bankas duomenų bazėse;
  • Darbo skelbimų kūrimas/ talpinimas;
  • Kandidatų CV vertinimas;
  • Interviu telefonu;
  • Online interviu vedimas;
  • Kandidatų duomenų bazės pildymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas. Gali būti paskutinio kurso studentė ( -as). Prioritetą teiksime socialinių mokslų programų absolventams;
  • Šiltas, paprastas ir nuoširdus bendravimas. Gebėjimas skandžiai vystyti dialogą;
  • Drąsa skambinti nepažįstamam žmogui.

Mes siūlome:

  • Laisvą darbo grafiką;
  • Galimybę dirbti iš namų ar kito pasaulio krašto;
  • Galimybę studijas derinti su darbu;
  • Asmeninį individualų gerovės paketą.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
CV House

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos, karjeros konsultacijos.