Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „ALWARK“

ATSARGINIŲ DALIŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ALWARK“

Darbo pobūdis

 efektyviai valdyti sandėlio dalių likučius;
 užtikrinti atsarginių dalių tiekimą servisui;
 vykdyti dalių užsakymus esamiems tiekėjams, esant poreikiui ieškoti naujų tiekėjų;
 ieškoti geriausio ir optimaliausio sprendimo pagal kliento poreikį;
 ieškoti naujų klientų, vykdyti pardavimus esamiems klientams.

Reikalavimai darbuotojui

 aukštasis išsilavinimas, gali būti paskutinio kurso studentas;
 atidumas, savarankiškumas, puikūs planavimo, organizavimo įgūdžiai;
 techninės žinios – privalumas;
 būtinos geros anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios – privalumas;
 B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

 galimybę mokytis ir tobulėti;
 darbą inovatyvioje įmonėje;
 darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
 sveikatos draudimą.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

Stabili kompanija, vykdanti veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Parduodanti ir aptarnaujanti krovos bei komunalinę techniką, atstovaujanti lyderiaujančius gamintojus – Linde MH, Terberg, Johnston, Terex-Fuchs ir kt.