Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
VšĮ „SAULĖS ZUIKUČIAI“

Auklėtoja (-as) - auklėtojos asistentė (-as)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „SAULĖS ZUIKUČIAI“

Darbo pobūdis

Darbas privačiame darželyje, mišrioje vaikučių grupėje, Vilniuje
Darbo pobūdis - žaidimai. Ugdymas per žaidimus. Prižiūrėti tvarką ir higieną. Norėti dirbti ir MYLĖTI, MYLĖTI VAIKUS!

Darbas: pilnam etatui, galimas ir 0,5 etato.

Reikalavimai

Mylėti vaikus, būti kūrybingai, energingai ir svarbiausia - norėti dirbti su vaikais!
Turėti ikimokyklinį arba pedagoginį išsilavinimą (auklėtojai)

Galimi visi variantai: darbas pilnu etatu arba derinimas po 0,5 etato.

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos tobulinimo kursus;

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

Darbas mišrioje vaikučių grupėje A. Krutulio gatvėje.
informacija apie VšĮ „SAULĖS ZUIKUČIAI“
2972 €
Vid. atlyginimas bruto
(95% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.