VšĮ „Mūsų pėdutės“
Daugiau apie įmonę »

Auklėtojo (-os) už LABAI GERĄ ATLYGINIMĄ

700–1000 Eur
Vilnius - VšĮ „Mūsų pėdutės“

Darbo pobūdis

DARBAS NUO RUGSĖJO 2 DIENOS.

Ieškome auklėtojos dirbti privačiame vaikų darželyje ramioje gražioje vietoje, šalia ežero, jaukiame name su dideliu kiemu.

DARBINĖ PATIRTIS BŪTŲ DIDŽIULIS PRIVALUMAS.

JEI ESATE ŽMOGUS, KURIS:
1. Mylite stipriai vaikučius,
2. Labai Norite ir Tikrai esate pasiryžęs dirbti su vaikučiais,
3. Stipriai motyvuotas,

TADA KVIEČIAME JUS SKAITYTI TOLIAU:

Auklėtojai reikia organizuoti vaikučių (amžius 2-4 m.) ugdymą ir poreikius atitinkančią kasdienę veiklą, visapusiškai prižiūrėti mažylius (vaikų asmeninė higiena ir pan.), teikti tėvams grįžtamąjį ryšį apie vaiką.

Darželis randasi Antežeriuose (netoli Zujūnų). Esame visai šalia Pašilaičių, Perkūnkiemo, Pilaitės, Justiniškių, Viršuliškių ar Lazdynų. Nuo Vilniaus vakarinio aplinkkelio iki mūsų 5 minutės kelio.

DARBO LAIKAS: darbo dienomis 8.30-17.30 (įeina 1 val. pietų pertrauka)

Reikalavimai

NUOSAVAS AUTOMOBILIS BŪTINAS, nes su viešuoju transportu nėra galimybės atvykti iki darbo vietos;
Aukštasis universitetinis/ neuniversitetinis išsilavinimas pedagogikos srityje (IKIMOKYKLINIS IŠSILAVINIMAS BŪTŲ LABAI DIDELIS PRIVALUMAS );
Puikūs bendravimo įgūdžiai su vaikais bei jų tėvais;
Gebėjimas planuoti, struktūruoti ir įgyvendinti vaikų PRIEŽIŪROS bei ugdymo veiklą;
Geležinė kantrybė;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Gebėjimas valdyti stresą;
Sklandi lietuvių kalba.

PRIVALUMAI:
Muzikalumas ir kiti meniniai gebėjimai;
Domėjimąsis etnografija ir lietuvių kultūra;
Iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

LABAI PATRAUKLŲ ATLYGĮ (nuolat augantį);
NUOLATINIAI tobulinimo kursai, seminarai;
Puikias darbo sąlygas (naujas jaukus namas, su sodu ir žolynais aplink, modernus poilsio kambarys personalui ir t.t.);
Visos reikiamos metodinės priemonės;
Iškilus problemoms, galimybė pasitarti su darželio psichologe;
Atostogas Jūsų pasirinktu laiku;
Visas socialines garantijas;
Kartą per savaitę vaišiname darbuotojus saldumynais.

Atlyginimas

700–1000 Eur atskaičius mokesčius

Privatus vaikų darželis "Mūsų pėdutės"
Informacija apie VšĮ „Mūsų pėdutės“
989 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Agnė Stasiulytė