UAB „Gridinta“

AUKŠTALIPIS (IRATA L1, L2, L3)

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Suomija - UAB „Gridinta“

Darbo pobūdis

Ilgalaikiams projektams Europoje ieškome AUKŠTALIPIŲ (IRATA L1, L2, L3)!
Darbų pobūdis:
  • Vėjo jėgainių techninis aptarnavimas;
  • Darbas naftos platformose (dažymas, smėliavimas ir kt.)
  • Kiti darbai aukštyje.

Reikalavimai

  • IRATA L1, L2, L3 sertifikatas;
  • GWO sertifikatai (Working at Heights, First Aid, Fire Awareness, Manual Handling, Sea Survival);
  • Darbo patirtis;

PRRIVALUMAS:
  • VCA sertifikatas;
  • BOSIET sertifikatas.

Mes jums siūlome

  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Laiku mokamą sutartą atlyginimą už darbą;
  • Nemokamą kelionę bei apgyvendinimą komandiruočių metu;
  • Galimybę tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją;
  • Visas darbui reikalingas priemones, socialines garantijas, draudimą komandiruočių metu.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas

UAB GRIDINTA – kompanijų grupės GRIDIN’S GROUP bendrovė, veiklą vystanti pramoninio alpinizmo, naftos ir dujų platformų bei vėjo jėgainių parkų aptarnavimo srityse.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (9)
informacija apie UAB „Gridinta“
1309 €
Vid. atlyginimas bruto
82
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.