Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
„Vičiūnų“ įmonių grupė

Aukštuminio el. krautuvo vairuotojas (-a)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Maisto prekių sukėlimas į stelažus;
Prekių atrinkimas pilnomis paletėmis;
Tvarkos palaikymas sandėlio teritorijoje;
Prekių sandėliavimo sąlygų laikymasis, kompaktiškumo ir saugumo užtikrinimas.

Darbas šaldyto maisto sandėliuose -18 C (El. krautuvo kabinos šildomos ir uždaros).

Slenkantis, pamaininis darbo grafikas:
Nuo 8:00 iki 17:00;
Nuo 9:00 iki 18:00;
Nuo 11:00 iki 20:00;
Nuo 13:00 iki 22:00;
Nuo 18:00 iki 3:00:

Darbo vieta: Kauno LEZ "Vičiūnai"

Reikalavimai

Elektrinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas ir panaši darbo patirtis;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Atsakingumas, lankstumas ir greita orientacija;

Mes jums siūlome

Darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
Visas socialines garantijas;
Motyvuojantį darbo užmokestį;

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
Su perspektyva didėti

Pagrindinė UAB „Baltic fish export“ veikla – baltos žuvies perdirbimas, šaldymas ir pakavimas, taip pat jūrų gėrybių pakavimas. „Baltic fish export“ perdirbta, paruošta ir supakuota žuvies produkcija pasiekia mažmeninės prekybos tinklus Lietuvoje, kitose Europos Sąjungos šalyse, Norvegijoje ir net tolimojoje Kuboje. Produkcija yra saugoma centriniuose, moderniai ir talpiai įrengtose „Baltic fish export“ sandėliuose Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ).

Kontaktinis asmuo: sandėlio vadovas Valdas, mob.tel