Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „GIRILIS“
Daugiau apie įmonę »

Autoelektrikas - diagnostikas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GIRILIS“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome atsakingo autoelektriko - diagnostiko, turinčio analogiško darbo patirties.
  • Lengvųjų automobilių gedimų diagnostika ir remontas.

Reikalavimai

Techninis išsilavinimas;
Autoelektriko - diagnostiko darbo patirtis;
Automobilio, jo įrengimų ir mechanizmų remonto ir priežiūros reikalavimų išmanymas;
Noras dirbti bei tobulėti profesinėje srityje.

Mes jums siūlome

Pastovų darbą;
Laiku mokamą darbo užmokestį;
Darbo priemonių užtikrinimą;
Galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą
Suteikiame profesinio tobulėjimo galimybes (mokymai, kursai);

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Mūsų misija – pasiekti aukščiausią klientų pasitenkinimo prekėmis ir paslaugomis lygį.