Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Baltic Furniture Components“

Autokrautuvo vairuotojas (-a) - sandėlio darbuotojas (-a)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltic Furniture Components“

Darbo pobūdis

Krovininių automobilių pakrovimas - iškrovimas;
Krovinių priėmimas į sandėlį;
Krovinių kontrolė sandėlyje;
Sandėlio tvarkos palaikymas;
Atliekų tvarkymas;
Darbas su barkodų skaitytuvu;
Kiti sandėlio vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Tau patinka vairuoti ne tik automobilį, bet ir autokrautuvą, esi atsakingas, mėgsti tvarką, turi analitinį mąstymą ir žinai kaip atrodo Excel lentelė, tada šis darbas kaip tik Tau!

Ką reikės daryti?
  • bendradarbiauti;
  • iškrauti ir pakrauti mūsų produkciją;
  • palaikyti tvarką sandėlyje ir sandėlio kieme;
  • atlikti kitas sandėlio vadovo pavestas užduotis.

Būtinas autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas.
Darbas pamainomis pagal slenkantį darbo grafiką: 3 darbo dienos 7:00 - 19:00. Trys dienos laisvos. Keičiasi kas savaitę.

Įmonė siūlo

1. Įdomų, atsakingą darbą su iššūkiais.
2. Patrauklų atlyginimą ir motyvuojančius priedus.
3. Galimybę mokytis iš geriausių
3. Sporto klubą įmonėje.

Informuojame – Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios atrankos tikslais. Duomenų tvarkytojas yra UAB „Baltic Furniture Components“ (į. k. ), H.O. Minkovskių 98, LT-46248 Kaunas.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas
Po bandomojo - alyginimas susitarimo klausimas.

UAB „Baltic Furniture Components“ - bendra su užsienio kapitalu įmonė, įsteigta 2006 m. sausio 12 d.

Įmonė naujausios kartos technologine įranga gamina bei realizuoja vonios, virtuvės, svetainės baldų fasadines dalis iš medienos plaušo plokštės dengtos PVC plėvele. Tai leidžia įmonės pirkėjams pasiūlyti platų formos, dizaino ir spalvų pasirinkimą.

Tai viena iš nedaugelio įmonių Lietuvoje, gaminanti tokią produkciją, todėl bendrovės komanda prisiima iššūkį tapti regiono lyderiu šios produkcijos gamybos pramonės šakoje.

Vadovaudamasi tarptautiniais darbo ir kokybės standartais, greitai ir sėkmingai pradėjusi veiklą, UAB „Baltic Furniture Components“ turi konkrečias savo darbo vizijas ir perspektyvas. Vystydama gamybą ir rinkodarą, diegdama inovacijas ir pačias pažangiausias technologijas, įmonė didina gamybos apimtis ir siekia produkciją realizuoti ir kitose rinkose.

Bendrovėje šiuo metu dirba 100 specialistų.
informacija apie UAB „Baltic Furniture Components“
2085 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
94
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1623 €
25% uždirba 1623-2006 €
25% uždirba 2006-2478 €
25% uždirba nuo 2478 €