Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „PAROC“

Autokrautuvo vairuotojas (-a) (Terminuotas darbas 6 mėn.)

1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „PAROC“

Darbo pobūdis

  • Pagamintos produkcijos sandėliavimas ir sandėliuotos produkcijos apskaita.
  • Produkcijos krovimas ir iškrovimas autokrautuvu į automobilinį transportą.
  • Vizualinė produktų kokybės kontrolė, įpakavimo kokybės stebėjimas.
  • Esant gamybiniam būtinumui ir nurodžius produkcijos sandėlio vadovui, atliekami kiti, įmonei reikalingi, darbai.
  • Darbas 5 d.d. grafiku.
  • Darbo sutartis terminuota iki š.m. rugsėjo 30 d.

Reikalavimai

  • Pagrindinis/vidurinis išsilavinimas.
  • Būtinas autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas.
  • Darbo su autokrautuvu patirtis.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje.
  • Saugią darbo aplinką.
  • Darbo užmokestį 1500 EUR/mėn (bruto).

Atlyginimas

1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „PAROC“

UAB „PAROC“

„PAROC®“ – tai energiškai efektyvūs ir ugniai atsparūs akmens vatos gaminiai ir sprendimai, skirti naujiems ir renovuojamiems pastatams, ŠVOK, pramonei, jūrinei pramonei, laivų statybai ir akustikai. Produktus gaminame Suomijoje, Švedijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje. Klientams Europoje ir kitose pasaulio šalyse gaminius pristatome atpažįstamose raudonai-baltų dryžių pakuotėse. Už jų slypi 80 metų  akmens vatos gamybos patirtis, mūsų žmonių techninės žinios ir naujovės. Būdami bendrovės „Owens Corning“ dalimi, dirbame pasauliniu mastu ir esame prieinami visiems vartotojams. Mūsų žmonės ir gaminiai prisideda prie geresnio pasaulio kūrimo.
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų interneto svetainėje www.paroc.lt/apie-paroc.
informacija apie UAB „PAROC“
3634 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
260
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1902 €
25% uždirba 1902-2375 €
25% uždirba 2375-4519 €
25% uždirba nuo 4519 €