Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Arlanga įmonių grupė

Autokrautuvo vairuotojas – sandėlininkas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • žaliavų iškrovimas į sandėlį;
  • gatavos produkcijos pakrovimas į autotransportą;
  • pagalbiniai darbai sandėlyje;
  • sandėlio priežiūra (tvarkos palaikymas), stelažų užpildymas paletėmis;
  • duomenų registravimas, reikalingos dokumentacijos pildymas, CMR išrašymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas;
  • pareigingumas;
  • atsakingumas;
  • organizuotumas;
  • greita orientacija.

Privalumai:

darbo patirtis sandėlyje.

Įmonė siūlo

  • patrauklias darbo sąlygas;
  • atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kvalifikaciją.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB “ARLANGA wood” – Baltijos šalyse viena didžiausių medinių langų ir durų gamybos įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos ir kitas užsienio šalis