Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Bondo Jobs“

Automechanikas (-ė) Olandijoje

Nuo 2700 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Bondo Jobs“

Darbo pobūdis

Turi patirties remontuojant automobilius ar kitą važiuojančią techniką? Žinai visus įrankius ir garažas yra tau nesvetima vieta? Tuomet turime tau puikų pasiūlymą! Ieškome automobilių mechaniko Olandijoje!

Mūsų klientas: Plačiai Olandijoje žinomas autoservisų tinklas, turintis beveik 70 atstovybių visoje Olandijoje! Klientas daugiausia dirba su Vokiškų markių automobiliais. Klientas atlieka įvairius remonto darbus, nuo elektroninių klaidų taisymo iki kapitalinio variklio remonto.

Tavo diena atrodys taip:

Įvairių automobilių remonto darbai
Automobilių diagnostika

Reikalavimai darbuotojui

Anglų kalbos žinios bent B1 lygiu;
Plačios automobilio sandaros ir remonto žinios;
Automechaniko išsilavinimas (privalumas);
Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis (privalumas);

Mes siūlome

Olandišką darbo sutartį;
Atlyginimą nuo 650 eur/sav + viršvalandžiai;
Apgyvendinimą Olandijoje vienviečiuose kambariuose;
Galimybę dirbti daug viršvalandžių ir savaitgaliais;
Karjeros galimybes automechanikos sritye;
Galimybę keltis atlyginimą pagal turimas žinias ir kvalifikacijas;

Atlyginimas

Nuo 2700 €/mėn. į rankas

Atrankų ir įdarbinimo agentūra Bondo Jobs sėkmingą savo veiklą vysto nuo 2021. Per šiuos metus įsidarbinti užsienyje mes padėjome šimtams darbo ieškančių žmonių ir galime pasidžiaugti Jų sėkmės istorijomis.

Bondo Jobs išskirtinumas - atrankų specialistai. Visi jie yra patys dirbę užsienyje, tad puikiai žino, kas Jums svarbu ir yra pasiruošę atsakyti ir patarti visais kylančiais klausimais.

Bondo Jobs – darbo pasiūlymai užsienyje. Bendradarbiaujame su darbo agentūromis Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje. Turime daug darbo pasiūlymų. Tikrai išsirinksi!