Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Personalas“

Automobilių ardytojai (-os)

2000-2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Ieškai darbo Švedijoje? Puikiai orientuojiesi automobilių mechanikoje ar jų dalyse? Skubiai reikalingas automobilių detalių ardytojas ir darbuotojas sandėlyje pietų Švedijoje, šalia Jonkoping miesto!

Darbo pobūdis:
  • automobilių ardymas, pagal užsakymą;
  • detalių išrinkimas pagal važtaraštį;
  • sandėliavimo darbai ir kiti įvairūs darbai auto laužyno teritorijoje.
Atlyginimas: 11 Eur/ val, nuo 2000-2500 Eur į rankas.

Reikalavimai darbuotojui

  • panaši darbo patirtis 2-3m.;
  • autodetalių išmanymas;
  • būtina anglų kalba.

Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, 45 darbo valandų per savaitę, kartais dirbama ir šeštadienį pusė dienos.

Suteikiame apgyvendinimą šalia darbovietės.
Ilgalaikis darbo pasiūlymas.
Visos socialinės garantijos.
Lietuviška darbo sutartis.

Tel. UAB Personalas

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. į rankas

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442; .

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.