Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „GIRILIS“

Automobilių detalių pardavėjas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „GIRILIS“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome iniciatyvaus ir atsakingo automobilių detalių pardavėjo, pageidautina, turinčio analogiško darbo patirties arba gerai išmanančio automobilio sandarą ir automobilių detalių asortimentą.
Bendravimas su klientas, pardavimai, popardaviminis aptarnavimas.
Detalių parinkimas ir paieška.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis (prekyba automobilių dalimis, bei alyva ir tepalais);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Sąžiningumas;
  • Rusų kalba – privalumas;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;

Įmonė siūlo

Pastovų darbą;
Darbą patikimoje įmonės atstovybėje;
Laiku mokamą darbo užmokestį;
Darbo priemonių užtikrinimą;
Galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „Girilis" – daugiau nei 26 metus rinkoje veikianti autodetalių, tepalų ir chemijos produktų srityje. Esame įgalioti oficialūs atstovai Lietuvoje daugelio garsiausių Europos atsarginių dalių produkcijos gamintojų.
Šiuo metu aktyviai plečiame savo veiklą ir ieškome iniciatyvių bei energingų darbuotojų, siekiančių aukštų rezultatų.
Mes keičiamės, vystomės, augame ir siūlome prisijungti naujam komandos nariui.