Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Altas komercinis transportas“

Automobilių gamybos darbuotojas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Altas komercinis transportas“

Darbo pobūdis

Esame viena didžiausių komercinio ir specialaus transporto inžinerijos ir gamybos įmonių Europoje. Didindami gamybos apimtis, ieškome naujų komandos narių!

Darbo pobūdis – naujų autobusų gamybos darbai. Pagal turimą patirtį galėsite rinktis darbą viename iš penkių pagrindinių gamybos padalinių - elektros instaliacijos, kėbulinių-šaltkalvystės darbų, komponentinių detalių gamybos, dažymo ir vidaus įrengimų montavimo cechuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Esate kruopštus ir atsakingas?
  • Turite panašios darbo patirties?
  • Norite dirbti tvarkingoje ir standartizuotoje darbo vietoje?
  • Ieškote galimybės augti ir tobulėti profesinėje srityje?

Kviečiame jungtis prie mūsų!

Darbuotojus neturinčius kvalifikacijos apmokome, patirtis nebūtina!

  • Žinias ir darbo patirtį atitinkantį atlygį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Profesionalią, aukštos kvalifikacijos ir bendradarbiaujančią komandą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir drabužius;
  • Sklandų įvedimo į darbo fukcijas procesą, padedantį greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą;
  • Galimybę augti, keisti kvalifikacinę kategoriją, užsidirbti papildomus priedus.

Darbo laikas- pilna darbo diena nuo 8 iki 17 val.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato kompetencijų. Yra galimybė užsidirbti priedus, kurie priklauso nuo gamybos apimčių ir nuo asmeninių rezultatų.

Daugiau informacijos telefonu:

„Altas Auto“ (UAB, Altas komercinis transportas) – viena didžiausių mini ir midi autobusų inžinerijos ir gamybos įmonių Europoje. Išsiskiriame kompleksinės kokybės požiūriu produktų vystyme ir santykiuose su klientu, kuomet mums patiki autobusų parko pasirinkimo ir priežiūros klausimus. Bendrovės atstovybės veikia 18-oje valstybių, o „Altas Auto“ autobusai eksploatuojami Vakarų, Vidurio ir Rytų Europoje bei Skandinavijoje.