Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „24/7 Drive“

Mechanikas - darbas Olandijoje

Nuo 1840 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „24/7 Drive“

Darbo aprašymas:

Mūsų klientas – apdovanojimus pelnęs, inovatyvus nulinės emisijos elektrinių autobusų kūrėjas ir gamintojas bei viešojo transporto verslo lyderis.
Gamybos bei automobilių mechaniko pareigoms ieškome savo srities profesionalų!

Kaip automobilių technikas/mechanikas esate atsakingas už elektrinių autobusų paruošimą. Kartu su savo kolegomis užtikrinate, kad šie autobusai būtų nepriekaištingos būklės prieš pristatant juos klientui. Dirbtuvėse diagnozuojate, remontuojate ir prižiūrite autobusus, todėl klientas ir kokybė yra jūsų motyvai.

Taip pat, kaip gamybos mechanikas, esate atsakingas už įvairią gamybos veiklą mūsų gamybos linijos darbo vietoje. Kartu su savo komanda užtikrinate, kad darbai būtų atliekami pagal atitinkamus kokybės reikalavimus.

Būsite inovatyvios įmonės dalimi.

Daugiau informacijos kreiptis -

Reikalavimai:

  • GEROS anglų kalbos žinios - BŪTINA
  • Automobilių mechaninė patirtis – BŪTINA
  • Lankstumas Noras dirbti 2 pamainomis
  • Tikslumas, atidumas

Siūlome:

  • Valandinį atlyginimą nuo 16.14 € bruto, plius priedus (priklauso nuo jūsų darbo patirties)
  • Pamainos pašalpą (14%) už kiekvieną dirbtą valandą
  • Darbą modernioje, švarioje ir ramioje aplinkoje
  • Olandišką darbo sutartį
  • Sveikatos draudimą
  • Pensijų schemą
  • Apmokamas atostogų dienas ir švenčių pinigus
  • Apgyvendinimą.

Atlyginimas

Nuo 1840 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties

24/7Drive yra profesionali ir ambicinga organizacija Olandijoje, veikianti laikinojo įdarbinimo srityje. Dižiausią dėmesį skiriame vairuotojams bei kitiems logistikos sferos profesionalams iš įvairių Rytų Europos šalių, tokių kaip Rumunija ir Lenkija, kurie savo žinias bei gebėjimus nori pritaikyti Olandijoje. Visa tai atliekame jau daugelį metų per kuriuos sugebėjome sukurti ir išlaikyti platų profesionalų tinklą visoje Europoje.