Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „KIA Auto“

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „KIA Auto“

Darbo pobūdis

Automobilių techninės būklės patikra ir remontas;
Automobilių techninis aptarnavimas;
Automobilių variklių, pavarų dėžių diagnostika ir remontas;
Automobilių diagnostika;
Serviso tikslų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Geros automobilio techninės žinios;
Panašaus darbo patirtis;
Anglų ir rusų kalbos žinios;
Vairuotojo pažymėjimas;
Kruopštumas;
Atsakingumas;
Iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

Patrauklias darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.;
Įdomų ir dinamišką darbą su vienu sparčiausiai augančių automobilių gamintoju;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Kia Auto“ yra oficialus „Kia Motors Corporation“ automobilių gamintojo atstovas Lietuvoje, savo veiklą pradėjęs 1999 m. balandžio mėnesį. Tai moderniausias "KIA" salonas Pabaltijo šalyse. Kompanija nuo pat įsikūrimo teikia tokias paslaugas kaip: prekyba naujais ir naudotais „KIA“ automobiliais, jų aptarnavimu, priežiūra, prekyba originaliomis atsarginėmis KIA automobilių dalimis, garantinu ir pogarantiniu "KIA" markės automobilių techniniu aptarnavimu bei remontu.
„Kia Motors Corporation“ markės šūkis „Galia nustebinti“ perteikia bendrovės pasaulinį siekį viršyti klientų lūkesčius nuolatinių automobilių naujovių srityje.
informacija apie UAB „KIA Auto“
3232 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1728 €
25% uždirba 1728-2914 €
25% uždirba 2914-4857 €
25% uždirba nuo 4857 €