Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „RAITAS“

Autoelektrikas - automechanikas

Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „RAITAS“

Darbo pobūdis

  • Greita ir tiksli automobilių elektros sitemų diagnostika ir gedimų šalinimas;
  • Pagalba serviso mechanikams nustatant automobilių gedimus ir juos šalinant.

Reikalavimai darbuotojui

  • Automobilių diagnostikos ir remonto patirtis;
  • Puikus automobilio sandaros ir elektronikos sistemų išmanymas;
  • Puikus pagrindinių elektrinių schemų skaitymas;
  • Atvirumas naujoms technologijoms;
  • Gebėjimas pasinaudoti pateikta informacija;
  • Kolegiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas;
  • Aukštesnysis/aukštasis techninės srities išsilavinimas;
  • Vairavimo patirtis ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Geri anglų kalbos skaitymo įgūdžiai (ypač techninės literatūros); anglų kalbos rašymo ir kalbėjimo pagrindai.

Įmonė siūlo

Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Atsakingas ir įdomus darbas.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Raitas - oficialus Nissan atstovas Lietuvoje, nuo 1992 m.
informacija apie UAB „RAITAS“
3088 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.