Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Modus Group

Automobilių pardavimų vadybininkas (-ė)

Kaunas - Modus Group

Apie mus:

„Modus Group“ istorija prasidėjo 1993-aisiais Lietuvoje. Per 27 metus bendrovė išaugo į sėkmingą tarptautinį verslą. Šiandien įmonių grupė veikia jau 12 Europos rinkų. Pagrindinės „Modus Group“ veiklos sritys: atsinaujinanti energetika („Green Genius“), mobilumo paslaugos („CityBee“) ir automobilių prekyba. Įmonių grupė atstovauja 14 pasaulyje gerai žinomų automobilių prekės ženklų, tarp jų „Porsche“, „Bentley“, „BMW“, „Fiat“, „Fiat Professional“, „AlfaRomeo“, „Jeep“, „Maserati“ ir kt. Nuolat ieškodami plėtros galimybių ir augindami verslą, vadovaujamės strateginėmis gairėmis: investuojame į ateitį, tikime tvarumu ir dirbame išmaniai (investing into future, trusting green, working smart).

Grupės įmonė "Autobrava Motors", kuri atstovauja didžiausio Italijoje industrinio verslo "Stellantis" prekinius ženklus (FIAT, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep, Abarth), prie savo komandos kviečia prisijungti Automobilių pardavimų vadybininką (-ę), kuris (-i) taps pardavimų komandos dalimi, siūlys bei įgyvendins idėjas, padėsiančias užtikrinti puikią klientų patirtį.

Ar domiesi automobiliais ir svajoji dirbti didelėje tarptautinėje įmonėje, atstovaujančioje didiesiems automobilių prekės ženklams? Prisijunk prie mūsų komandos!

Pagrindinės pozicijos atsakomybės:

 • Bendravimas su klientais, norimų prekės ženklų transporto priemonių pasirinkimų pristatymas, atsižvelgiant į kliento poreikius;
 • Viso pardavimo proceso dokumentacijos bei informacijos apie kiekvieną klientą valdymas vidinėje CRM sistemoje;
 • Esamų verslo ir privačių klientų pardavimo srauto valdymas, aktyvi naujų klientų paieška.

Iš tobulo (-s) kandidato (-ės) mes tikimės:

 • 2 metų sėkmingos patirties pardavimuose;
 • Žinių bei domėjimosi automobilių pramone;
 • Gerų bendravimo įgūdžių, aktyvumo ir orientacijos į tikslą;
 • Patirtis dirbant su CRM įrankiais ir sistemomis būtų privalumas;
 • Tikslumo ir atidumo detalėms ruošiant svarbius dokumentus;
 • Gebėjimo sklandžiai valdyti kelis procesus vienu metu.

Kas tavęs laukia prisijungus prie mūsų:

 • Konkurencingas atlygis ir papildomų naudų paketas;
 • Įvairios profesinio tobulėjimo ir augimo programos, pritaikytos tavo poreikiams. Be to, kasdien tave sups ir geriausias žinių bei darbo praktikų dalinimosi tinklas – kolegos iš skirtingų verslo sričių ir šalių;
 • Karjeros galimybės visoje įmonių grupėje;
 • ... ir svarbiausia – laisvė mąstyti kūrybiškai, galimybė kurti ir įgyvendinti savo idėjas.
Modus Group

Modus Group

Modus Group istorija prasidėjo 1993-aisiais Lietuvoje. Per daugiau nei 28 metus bendrovė išaugo į sėkmingą tarptautinį verslą. Šiandien įmonių grupė veikia jau devyniose rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose, Ukrainoje, Baltarusijoje, Italijoje ir Ispanijoje. Pagrindinės Modus Group veiklos sritys: atsinaujinanti energetika (Green Genius), mobilumo paslaugos (CityBee) ir automobilių prekyba. Įmonių grupė atstovauja 14 pasaulyje gerai žinomų automobilių prekės ženklų, tarp jų Porshe, Bentley, BMW, Fiat, Jeep, Maserati ir kt. Nuolat ieškodami plėtros galimybių ir augindami verslą, vadovaujamės strateginėmis gairėmis: investuojame į ateitį, tikime tvarumu ir dirbame išmaniai (investing into future, trusting green, working smart).
informacija apie Modus Group
3375 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.