Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „DK Investicijos“

Automobilių plovėjas (-a)

1400-1576 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „DK Investicijos“

Darbo pobūdis

  • Automobilių švaros paslaugų darbai.
  • Nuomos automobilių apžiūra ir administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas
  • Mokėjimas dirbti individualiai bei komandoje
  • Matyti ne problemas o iššūkius bei galimybes
  • Lankstumas bei greitas prisitaikymas prie pasikeitimų
  • Meilė darbui bei automobiliams

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas
  • Visada laiku mokamą atlyginimą
  • Visas darbo priemones
  • Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikacija automobilių švaros aptarnavimo bei kitose srityse.
  • Prisijungti prie smagaus ir ambicingo kolektyvo ir kartu siekti daugiau!
  • Galimybe dirbti slenkančiu grafiku, vakarais, bei savaitgaliais
  • Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

1400-1576 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Šiuo metų darbuotojai vidutiniskai uždirba 1400-1576Eur prieš mokesčius. Tai nėra galutinis atlyginimas, kadangi viskas priklauso nuo išplautų automobilių kiekio bei atliktų papildomų darbų.

UAB "DK Investicijos" užsiima automobilių parkavimo, automobilių nuomos bei automobilių plovimo paslaugomis.
ADCParking automobilių stovėjimo aikštelių administravimas, priežiūra.
informacija apie UAB „DK Investicijos“
4946 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.