Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Hirmus“

Automobilių poliruotojas

800-1500 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Vilnius - UAB „Hirmus“

Darbo pobūdis

Automobilio plovimas, paruosimas poliravimui, atidus automobilio poliravimas su SONAX produkcija. Kebulo padengimas apsaugine keraminem dangomis

Reikalavimai

Atidumas, kruopstumas, atsakingumas. Panasi darbo patirtis privalumas.

Mes jums siūlome

Palankias darbo salygas, jaukia aplinka, darba su nauja iranga.
Kavos puodelis per pertraukas.
Galimybe tobuleti paciam ir prisideti prie proceso tobulinimo ir imones augimo.
Laiku mokanti atlyginima ir priedus, kurie priklauso nuo rezultatu.
Supazindinimas su naujom produkcijom rinkoje, kursai, jaunatviska kolektyva, gera darbo atmosfera.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
priklauso nuo atlikto rezultato.

Automobiliu svaros centras SONAX atvere duris, kad pasiulytu automobiliu prieziuros rinkai vokiskos kokybes.
informacija apie UAB „Hirmus“
633 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.