Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „AUTOCOM LT“

Automobilių prižiūrėtojas(-a) -vairuotojas (-a) Kaune 0,5-0,75 etato

400-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „AUTOCOM LT“

Darbo pobūdis

  • Pasiruošti klientų aptarnavimui, pristatyti ir pasiimti nuomojamas transporto priemones.
  • Prižiūrėti automobilių švarą ir techninį stovį.
  • Padėti kolegoms ir atlikti kitus darbus susijusius su teikiamomis paslaugomis.
  • Darbas 0,5-0,75 etatu slenkančiu grafiku visomis savaitės dienomis 8/9-17/18 val. (galima derinti su studijomis).

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis nebūtina - apmokome. Svarbu turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir gerai vairuoti.
  • Reikia puikiai mokėti lietuvių kalbą, susikalbėti anglų kalba.
  • Darbe būtinas atidumas detalėms, atsakingas elgesys kelyje bei kruopštumas pildant dokumentus.
  • Gebėti dirbti ne tik komandoje, bet ir savarankiškai.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą.
  • Naujų ir įvairių automobilių parką.
  • Puikias darbo sąlygas.
  • Galimybę tobulėti.

Atlyginimas

400-1000 €/mėn. į rankas
+ priedai už gerus darbo rezultatus.

Lengvųjų automobilių, keleivinių ir krovininių mikroautobusų nuoma.
informacija apie UAB „AUTOCOM LT“
1588 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.