Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Bendra Lietuvos ir Danijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė „Lautra Motors“

Automobilių remonto - priežiūros specialistas

800-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Bendra Lietuvos ir Danijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė „Lautra Motors“

Darbo pobūdis

Renault/Dacia lengvųjų automobilių aptarnavimas ir remontas.

Reikalavimai darbuotojui

Automobilio konstrukcijos pagrindų išmanymas būtų privalumas. Jei trūksta praktikos/žinių, išmokysime.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas, greitą atsarginių detalių parinkimą/tiekimą, techninį palaikymą, techninę informaciją, socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą, darbą su šiuolaikiniais automobiliais.

Atlyginimas

800-1800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo atliktų darbų kiekio ir kvalifikacijos.

UAB "Lautra Motors" oficialus Renault/Dacia lengvųjų automobilių atstovas Lietuvoje, atstovaujantis gamintoją nuo 1994 metų.
informacija apie Bendra Lietuvos ir Danijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė „Lautra Motors“
2837 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.