Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „GIRILIS“
Daugiau apie įmonę »

Automobilių serviso meistras - priėmėjas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GIRILIS“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome atsakingo automobilių serviso meistro, turinčio analogiško darbo patirties.
  • Automobilių remonto darbo organizavimas;
  • Serviso veiklos kontrolė;
  • Naujų klientų paieška;
  • Remonto darbų skirstymas;
  • Fizinių ir juridinių klientų aptarnavimo ir darbų atlikimo kokybės užtikrinimas, vadovaujantis gamintojo keliamais kokybės standartais;
  • Darbų kokybės kontrolės ir padalinio veiklos efektyvumą didinančių pokyčių inicijavimas;
  • Savalaikis techninės gamintojo informacijos įsisavinimas ir pateikimas pavaldžiam personalui;

Reikalavimai

Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
Autoserviso meistro patirtis;
Gebėjimas bendrauti su klientais;
Atsakingumas, sąžiningumas, komunikabilumas;
Reikalinga ne mažesnė nei 2 m. darbo patirtis automobilių aptarnavimo ir remonto srityje;
Gebėjimas planuoti ir organizuoti serviso komandos darbą ir kontroliuoti kokybę;
Profesionalumas, aukštų klientų aptarnavimo standartų išmanymas;
Kompiuterinis raštingumas;
Techninės anglų kalbos žinios;
Rusų kalbos įgūdžiai;
Komunikabilumas;
Aukšta asmeninė ir profesinė motyvacija;
Vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

Pastovų darbą;
Atsakingą poziciją aukščiausius kokybės standartus keliančioje profesionalų komandoje;
Darbą patikimoje įmonės atstovybėje;
Laiku mokamą darbo užmokestį;
Darbo priemonių užtikrinimą;
Galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Mūsų misija – pasiekti aukščiausią klientų pasitenkinimo prekėmis ir paslaugomis lygį.