Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Vaimena"
Daugiau apie įmonę »

Autošaltkalvio - mechaniko darbas Švedijoje

Nuo 3000 Eur
Užsienis: Švedija - UAB "Vaimena"

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusių autošaltkalvių - mechanikų dirbti autorizuotame autobusų servise Švedijoje (Stockholmas). Darbas komandiruotėse Švedijoje - 4 savaitės, po to 2 savaitės laisvos.

Darbo pobūdis : miesto, tarpmiestinio ir turistinio tipo autobusų garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, važiuoklės, stabdžių, oro sistemų remontas, agregatų keitimas, smulkūs elektros darbai bei diagnostika.

Reikalavimai

Turite profesinį ar aukštesnį techninį išsilavinimą, patirties remontuojant sunkujį transportą ir autobusus, esate geras šios srities specialistas ir norite toliau tobulėti, galite susikalbėti angliškai, šis darbas kaip tik jums.

Mes jums siūlome

Siūlome geras darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą nuo 3000 Eur atskaičius visus mokesčius (į rankas) ir priedus, apgyvendinimą komandiruotės metu Švedijoje, socialines garantijas.

CV siųskite el.paštu arba tiesiog skambinkite tel.

Atlyginimas

Nuo 3000 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Autobusų pardavimas ir remontas
Informacija apie UAB "Vaimena"
983 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaidas Jurgaitis