Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Armavista“

Autošaltkalvis (-ė) - mechanikas (-ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Armavista“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome atsakingo autošaltkavio-mechaniko, turinčio analogiško darbo patirties.

Reikalavimai:

  • Techninis išsilavinimas;
  • Autošaltkalvio darbo patirtis nuo 2 metų;
  • Automobilio, jo įrengimų ir mechanizmų remonto ir priežiūros reikalavimų išmanymas;
  • Darbas oficialiame servise būtų privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B, C, E kategorijos);
  • Noras dirbti bei tobulėti profesinėje srityje.

Mes siūlome

  • Darbo priemonių užtikrinimą (tarnybinis automobilis, personalinis kompiuteris);
  • Suteikiame profesinio tobulėjimo galimybes 9mokymai, kursai);
  • Darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Kviečiame Jus į profesionalią, vienas kitą palaikančių darbuotojų komandą. Esame sąžiningi ir nuoširdūs tiek su klientais, tiek su darbuotojais - vykdome savo pažadus. Kartu su mumis galėsite didžiuotis pasiekimais darbe, už kuriuos būsite tinkamai įvertintas (-a)!
Armavista - tai patikima ir stabili logistikos įmonė, turinti nuosavą transporto parką. Jau 8 metus sėkmingai dirbame Baltijos šalių, Europos sąjungos ir NVS šalių rinkose.
informacija apie UAB „Armavista“
2051 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1424 €
25% uždirba 1424-1478 €
25% uždirba 1478-2330 €
25% uždirba nuo 2330 €