Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Autorigeka“

AUTOŠALTKALVIS (-Ė) - MECHANIKAS (-Ė)

1524-2280 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Autorigeka“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome atsakingo autošaltkalvio, turinčio analogiško darbo patirties;
Automobilių gedimų nustatymas, remontas ir priežiūra;
Techninių sprendimų paieška ir įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas;
Autošaltkalvio darbo patirtis;
Automobilio, jo įrengimų ir mechanizmų remonto ir priežiūros reikalavimų išmanymas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Noras dirbti bei tobulėti profesinėje srityje.

Įmonė siūlo

Visas sąlygas tobulėti ir įgyti norimas kompetencijas;
Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, ambicingame ir tobulėti siekiančiame kolektyve;
Pastovų darbą, galimybę dirbti pamainomis;
Laiku mokamą, konkurencingą darbo užmokestį;
Darbo priemonių užtikrinimą;
Aiškius tikslus, veiklos vertinimą bei puikias darbo sąlygas.

Atlyginimas

1524-2280 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Autorigeka automobilių servisas.
Šis servisas atlieka lengvųjų ir komercinių automobilių pilną techninį aptarnavimą bei remontą. Aušinimo sistemos, variklių, stabdžių, važiuoklės, dyzelių bei transmisijos remontas, žibintų reguliavimas, kėbuliniai darbai, žalų administravimas – tai labai maža dalis paslaugų, kurios atliekamos servise.
Visai nesvarbu, jūs vairuojate seną ar naują automobilį – profesionalai visuomet pasiruošę suteikti Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas.
informacija apie UAB „Autorigeka“
1173 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 914 €
25% uždirba 914-1076 €
25% uždirba 1076-1450 €
25% uždirba nuo 1450 €