Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Transrifus“

Autošaltkalvis

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Transrifus“

Darbo pobūdis

Ieškome automechaniko darbui su sandėliavimo technika serviso dirbtuvėse bei objektuose pas klientus.

Pagrindiniai darbai:
Industrinės technikos vidaus degimo variklių remontas;
Hidraulinės įrangos remontas;
Autodetalių ir medžiagų paieška;
Serviso švaros palaikymas ir įrangos priežiūra.

Reikalavimai

Bent 1 metų profesinė patirtis. Pirmenybė teikiama kandidatams, turintiems darbo patirtį industrinės technikos srityje.
Automechaniko išsilavinimas;
Profesinė kompetencija – teorinis ir praktinis technikos suvokimas;
Lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas. Rusų k. mokėjimas - privalumas;
Kompiuterinis raštingumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Stabilią darbo vietą nuolat augančioje įmonėje;
Profesionalią ir draugišką kolegų komandą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Geras darbo sąlygas bei socialines garantijas;
Visada laiku mokamą atlyginimą - nuo 1000 Eur atskaičius mokesčius.
Galimybę tobulėti ir gauti reguliarų, gerą ir didėjantį atlyginimą;

Darbo vieta: Garliava, Kauno r.
Atlyginimas
Nuo 1000 €/mėn. į rankas (priklauso nuo rezultatų)

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB Transrifus teikia sprendimus statybų ir sandėliavimo pramonės klientams – nuomoja ir parduoda statybinius pastolius, klojinius bei betonavimo priedus, tranšėjų išramstymus, naujas ir naudotas konteinerines patalpas, statybinius vagonėlius, statybinę techniką, naujus ir naudotus autokrautuvus, sandėliavimo įrangą.

Įmonės klientai – juridiniai asmenys, veikiantys statybos, sandėliavimo, medžio, metalo ir maisto pramonėse. Stengiamės, kad mūsų konkurencinis pranašumas būtų ne tik optimalus kainos ir kokybės derinys, bet ir draugiškas bei nuoširdus klientų aptarnavimas.
informacija apie UAB „Transrifus“
1974 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
72
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1313 €
25% uždirba 1313-1680 €
25% uždirba 1680-2499 €
25% uždirba nuo 2499 €