Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „J&C Aero“

Avionikos/Elektroninių sistemų projektavimo inžinierius (-ė)

1500-7000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „J&C Aero“

Darbo pobūdis

  • Interjero elektroninių sistemų (IFE, PESC, Lighting systems and ect.) komplektavimas, modeliavimas ir įdiegimas;
  • Projektinių dokumentų, tokių kaip testavimo programos, elektros komponentų pajungimo schemų brėžinių, sistemų montavimo instrukcijų parengimas;
  • Užtikrinimas, kad visi dokumentai atitinka įmonės projektavimo organizacijos vadove nustatytas procedūras ir kad visos atitikties priemonės, susijusios su taikomais sertifikavimo reikalavimais, yra teisingos, išsamios ir įvykdytos.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne žemesnis nei Bakalauro laipsnio išsilavinimas inžinerijos srityje;
  • Mažiausiai dveji metai patirties aviacijos techninės priežiūros srityje;
  • Fundamentalios žinios apie orlaivių elektros sistemas, EWIS.
  • Galimybė išmokti dirbti CAD programomis (patirtis dirbant su kompiuterinio projektavimo CAD programomis bus laikoma privalumu);
  • Komandinio darbo įgūdžiai, asmeninė motyvacija;
  • Puikios anglų kalbos žinios.

  • Unikalią galimybę dirbti greitai augančioje aviacijos įmonėje;
  • Profesinius ir asmeninius iššūkius tarptautinėje kompanijoje;
  • Profesinio augimo ir mokymosi galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo jūsų darbo patirties, kompetencijų ir atitikimo pozicijos reikalavimams.

Atlyginimas

1500-7000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

J&C AERO yra EASA 21 dalies patvirtinta projektavimo ir gamybos organizacija, turinti puikių inžinerijos, techninės priežiūros, gamybos ir konsultavimo žinių. Siūlome profesionalią inžinerinę pagalbą bei EASA patvirtinimus orlaivių pakeitimams ir remontui. Mūsų įmonė teikia visas inžinerijos, projektavimo ir plėtros paslaugas nuo koncepcijos iki tinkamumo skraidyti patvirtinimo.

J&C Aero yra patikimas orlaivių savininkų, operatorių, nuomos kompanijų, gamybos, projektavimo ir priežiūros organizacijų bei aviacijos srities specialistų partneris.

Daugiau apie mus:
informacija apie UAB „J&C Aero“
2888 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
156
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1685 €
25% uždirba 1685-2205 €
25% uždirba 2205-3416 €
25% uždirba nuo 3416 €