Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Sales Partners"
Daugiau apie įmonę »

B2B pardavimų vadybininkas (-ė)

800–1000 Eur
Alytus - UAB "Sales Partners"

Darbo pobūdis:

IEŠKOME SAVARANKIŠKO, IMLAUS IR ATSAKINGO B2B PARDAVIMŲ VADYBININKO.
Plečiame savo komandą ir prisijungti kviečiame iniciatyvų ir imlų žmogų, norintį nuosekliai tapti verslas-verlsui paslaugų pardavimo profesionalu.

Jūsų darbas atrodys taip:
  • Pradžioje darbas bus telefonu, tarsitės dėl susitikimų su potencialiais klientas (šalti skambučiai įmonėms);
  • Išsiųsite pirminius informuojančius laiškus potencialiems klientams;
  • Nuolat analizuodami ir padedami vadovo gerinsite savo šaltų skambučių rezultatyvumą;
  • Atrinkinėsite potencialius klientus ir tvarkysite duomenų bazę.

Esant geriems rezultatams, imsite mokytis kitų pardavimo ciklo dalių, kad taptumėte Texus Alytaus regiono atstovu:
  • Nuosekliai ruošitės susitikimams;
  • Susitikimų metu turėsite profesionaliai ir argumentuotai parodyti mūsų paslaugų (interneto svetainių kūrimo paslaugos) ar darbo su mūsų kompanija naudą klientui, sudaryti tinkamą įmonės įvaizdį ir parduoti mūsų paslaugas;
  • Vertinsite pardavimo klientui potencialą, likusius žingsnius iki teigiamo sprendimo;
  • Ruošite komercinius pasiūlymus, sutartis;
  • Nuolat seksite savo numatomus pardavimus ir orientuositės į iš(si)keltų tikslų pasiekimą.

Reikalavimai:

DAUGIAUSIAI DĖMESIO SKIRIAME ASMENINĖMS SAVYBĖMS IR TIKIMĖS, KAD JŪS:
  • Esate atsakingas ir linkęs darbus pabaigti iki galo;
  • Turite daug atkaklumo pasiekti tai, ką užsibrėžiate;
  • Mokate koncentruotis į rezultatą;
  • Esate nusiteikęs dirbti intensyviai ir nuosekliai;
  • Turite gerą loginį mąstymą;
  • Esate nuoširdžiai draugiškas ir mokate rūpintis klientu;
  • Esate sąžiningas ir dirbate skaidriai;
  • Esate nusiteikęs skirti laiko tobulėjimui.

KITI REIKALAVIMAI:
  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti procese - studentas);
  • Nuoseklumas veikloje iki šiol;
  • Nuosavas automobilis - privalumas (nebūtina sąlyga).

Siūlome:

DIRBDAMI PAS MUS:
  • Išmoksite to, kas realiai veiksminga pardavimuose (skirtinga nuo to, kas rašoma knygose!);
  • Išmoksite efektyviai panaudoti turimą darbo laiką;
  • Turėsite galimybę savarankiškai planuoti veiklą ir būdus tikslams pasiekti;
  • Būsite palaikomi ir gausite pagalbą, reikalingą rezultatams pasiekti;
  • Turėsite geras stabilias pajamas (normali darbo sutartis, visos socialinės garantijos, atlyginimas - tik oficialus).

Atlyginimas

800–1000 Eur atskaičiavus mokesčius

„Texus“ filosofija – būti finansiškai stabilia bendrove ir profesionaliai bei atsakingai teikti svetainių kūrimo ir smulkių verslo valdymo sistemų paslaugas. Stabiliai dirbame jau 11 metų. Susipažinkite su mumis detaliau mūsų svetainėje - www.texus.lt
Informacija apie UAB "Sales Partners"
1124 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Puodžiūnas