Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

BALDŲ KONSTRUKTORIUS (-Ė) - TECHNOLOGAS (-Ė)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Komanda kurianti sėdmaišius, ir minkštus baldus stiprina savo komandą ir kviečia prisijungti BALDŲ KONSTRUKTORIŲ (-Ę) - TECHNOLOGĄ (-Ę)!

Jums patikėsime:
Kūrybos laisvę;
Naujų idėjų įgyvendinimą;
Naujų produktų kūrimą nuo techninio failo braižymo iki pavyzdžių konstravimo;
Žaliavų naujiems produktams paiešką ir tinkamumo vertinimą;
Naujų produktų diegimą gamyboje, vystymą bei esamų tobulinimą;
Technologinio proceso ir kokybės kontrolę gamyboje;
Gaminių techninės informacijos ruošimą;
Tiesioginį dalyvavimą gamybos procese;

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
Esate įgiję aukštąjį universitetinį technologijos, inžinerijos ar panašų išsilavinimą;
Turite 1+ metų technologo (-ės) patirtį (baldų pramonė – privalumas);
Kūrybiškumas, žingeidumas, iniciatyvumas – Jūsų stipriosios savybės.

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:
Galimybę įgyvendinti savo idėjas, kurti ir tobulinti mūsų gaminius;
Būti nedidelės ir draugiškos komandos dalimi;
Dirbti antraeilėse pareigose;
Lankstų darbo grafiką;
Tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas