MB „Kiškio baldai“

Baldų surinkėjas - montuotojas

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Kiškio baldai“

Darbo pobūdis

Nestandartinių korpusinių baldų surinkimas gamybinėse patalpose ir montavimas pas klientus namuose.

Reikalavimai

Mums svarbu, kad:

  • norėtum tobulėti ir mokytis šioje srityje
  • turėtum bent pusės metų patirties baldų surinkime ar/ir montavime,
  • darbą atliktum kruopščiai ir atsakingai

Mes jums siūlome

  • darbą naujose gamybinėse patalpose
  • konkurencingą, laiku mokamą ir augantį atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

Esame nestandartinių korpusinių baldų gamintojai. Projektuojame ir gaminame pagal individualius užsakymus.
informacija apie MB „Kiškio baldai“
1
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.