Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "ZBIGA"
Daugiau apie įmonę »

BALDŲ SURINKĖJAS

Vilnius - UAB "ZBIGA"

Darbo pobūdis

Ieškome kandidatų norinčių įgyti patirties minkštųjų baldų gamybos įmonėje arba turinčių tokios pat darbo patirties.

Darbo pobūdis - minkštųjų baldų surinkimas.

Darbui apmokome.

Reikalavimai darbuotojui

Jei esate puikios sveikatos, fizikai stiprus ir norite išmokti naujų dalykų!
Galbūt esate patyręs šios srities specialistas, tai bus didelis Jūsų privalumas!

Mes jums siūlome

  • Mokymosi laikotarpiu darbo užmokestį - nuo 550 eur (atskaičius mokesčius);
  • Veliau darbo užmokestis priklauso nuo rezultatų;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Galimybes tobulėti ir karjeros perspektyvas modernioje, augančioje įmonėje.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
UAB "ZBIGA"

UAB "ZBIGA"

Gaminame ir parduodame minkštuosius baldus.
Informacija apie UAB "ZBIGA"
964 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
206
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gražina Jodikienė