Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „KR36“

Barmenai(-ės) Padavėjai (-ės)

5-5,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Panevėžys - UAB „KR36“

Darbo pobūdis

Gastro baras “Riverside” ieško žvitraus būdo, artistiškų barmenų bei padavėjų, pelnysiančių “Geros nuotaikos ambasadorių” titulus. Jei komplimentus apie puikų humoro jausmą girdi ne tik iš mamos lūpų, interesų sąrašą puošia raktiniai žodžiai “gastronominės naujovės” ir “kokteilių kultūros pokyčiai”, geriausia dienos dalimi laikai progą pašnekėti su svečiais, o punktualumu pralenktum net ir patį laikrodį - skelbimas kaip tik tau.

Reikalavimai darbuotojui

Jei esi ekstravertiška asmenybė pakerėta aptarnavimo kultūros subtilybių, puikus charakteris žengia koja kojon su atsakomybės jausmu, o ambicijos ir noras tobulėti veržias per kraštus - gyvenimo aprašymą ir istoriją apie įsimintiniausią ragautą gastronominį šedevrą siųsk

Patirtis - privalumas, tačiau charakterio savybės ir užsidegimas griežia pirmuoju smuiku.

Mes siūlome įsilieti į aukšto lygio aptarnavimo kultūrą, prisiliečiant prie pasaulio virtuvės gastronominių šedevrų ir novatoriškai sukurpto sezoninių kokteilių meniu.

Šventai tikime, jog mokslas - dorybė, tad kandidatams siūlome plačią nepriekaištingo aptarnavimo mokymų programą. Siūlomas atlyginimas: Padavėjams(-oms) 5,00€/h (prieš mokesčius), barmenams (-ėms) 5,50€/h (prieš mokesčius) ir motyvacinių priedų sistemą, kurią aptarsime pokalbio metu.

Atlyginimas

5-5,50 €/val. neatskaičius mokesčių
UAB „KR36“

UAB „KR36“

informacija apie UAB „KR36“
1200 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.