Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Novista“

Barmenas (-ė), restorane-bare Babble, esančiame Gedimino pr., Vilniuje

Nuo 6 €/val. Į rankas
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Novista“

Darbo pobūdis

Ieškome barmenų/ių dirbti europietiškos virtuvės restorane ir kokteilių bare Babble, Gedimino pr. 39. Nekantraujame į savo komandą priimti tuos, kurie nori tobulėti ir mokytis, yra žingeidūs ir domisi pasaulinėmis tendencijomis ir naujovėmis. Patirtis privalumas, tačiau mielai apmokysime ir suteiksime žinias tiems, kurie praktikos už baro turi mažiau.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad:
  • Puoselėji aukštus aptarnavimo standartus;
  • Domiesi ir gilini žinias kokteilių gaminimo srityje;
  • Esi kūrybiškas ir darbštus;
  • Sieki geriausios kokybės.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Skaidrų atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Galimybę augti įmonėje;
  • Vietą kūrybiškumui išreikšti;
  • Pagarba paremtą darbą dinamiškame ir draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 6 €/val. į rankas

Elegantiškas ir modernus europietiškos virtuvės restoranas ir baras.
informacija apie UAB „Novista“
998 €
Vid. atlyginimas bruto
59
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 406 €
25% uždirba 406-831 €
25% uždirba 831-1548 €
25% uždirba nuo 1548 €