Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Barmenas (-ė )

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio. Barmeno (-ės), kuris būtų Apollo boulingo baro šeimininkas, mėgtų bendrauti, gebėtų rekomenduoti ir parduoti, nestokotų energijos ir savo gera nuotaika užkrėstų mūsų svečius ir kolegas.

Reikalavimai

- Darbo bare patirtis;
- Puikūs bendravimo įgūdžiai;
- Paslaugumas;
- Operatyvumas;
- Aktyvumas;
- Pozityvumas;
- Noras ir gebėjimas mokytis;
- Laiko planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

- Tobulinti svetingumo įgūdžius;
- Dirbą savo srities žinovų komandoje;
- Suderinti darbą su studijomis;
- Užsidirbti papildomai;
- Susipažinti su boulingo profesionalais;
- Plėsti draugų ratą;
- Žaisti boulingą;
- Naujas komandos narys gaus reikiamą informaciją ir vadovų bei kolegų pagalbą pradėjus dirbti ir vėliau, tvarkantis su kasdieniais iššūkiais.

Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Įmonėje vid. atlyginimas 741€
SoDra balandžio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

UAB "OZO BOULINGAS"

APOLLO BOULINGAS- Didžiausias boulingo tinklas Lietuvoje. Siūlantis ne tik boulingo pramogas bet ir gerą laiką, kokybišką maistą, vakarėlius ir gyvus muzikos grupių pasirodymus.
Mūsų misija - Jūsų geras laikas!
Jei esi pozityvus, ieškai darbo vietos, kurioje darbas būtų dinamiškas ir kupinas iššūkių- junkis prie Apollo komandos!
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »