Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Catalonia Trade & Investment

Barselona samdo skaitmeninių technologijų specialistus

3000-6000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Užsienis: Ispanija - Catalonia Trade & Investment

Darbo pobūdis

Ar norėtumėte dirbti viename iš Pietų Europos pažangiausių skaitmeninių technologijų centrų? Jūsų ateitis Barselonoje! Tai reiškia draugišką visuomenę, gerą orą, puikią gyvenimo kokybę ir daug galimybių suteikiančias bendroves, kuriose galėsite dirbti.

Dalyvaukite internetiniame renginyje norėdami susirasti kitą savo darbą skaitmeninių technologijų srityje Barselonoje.

Internetinis renginys vyks lapkričio 15-24 dienomis. Visa savaitę organizuosime įvairius individualius pokalbius su dalyvaujančių bendrovių įdarbinimo specialistais. „Accenture“, „Media Markt“, „SEAT“, „Zurich“, „Everis“ ir daugelis kitų! Po pokalbių, trečiadienį, lapkričio 23 d. įvyks praktinis internetinis seminaras „Persikėlimas į Barseloną: naujas darbas, naujas gyvenimas“, kuriame bus kalbama apie gyvenimą Barselonoje, dalijamasi patarimais ir atsakinėjama į klausimus, kad būtų lengviau persikelti į miestą.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome talentingų programinės įrangos kūrėjų, telekomunikacijų ir informatikos inžinierių bei kibernetinio saugumo ekspertų. Ieškome motyvuotų ir nepriklausomų IT talentų, duomenų analitikų ir projektų vadovų.

Ieškome skaitmenininko, norinčio persikelti į Barseloną, kad galėtume priimti naują profesinį iššūkį viename geriausių Pietų Europos skaitmeninių centrų.

Esant dabartinei situacijai, kai kurios įmonės taip pat gali laikinai pasiūlyti nuotolinį darbą.

Mes jums siūlome

Ar pasirengę sužinoti, kokios įmonės trokšta pritraukti naujų skaitmeninių technologijų specialistų? Peržiūrėkite bendrovių vaizdo įrašus ir sužinokite, kokie projektai ir darbo pasiūlymai geriausiai jums tinka. Jeigu jums patinka kurti ir tobulinti programinę įrangą, dirbti su duomenų bazėmis, projektuoti naujus gaminius ir būti skaitmeninės transformacijos dalimi, prisijunkite prie mūsų ir pradėkite kurti savo naują profesinę ateitį.

Nepraleiskite galimybės! Barselonoje jūsų laukia naujas profesinis iššūkis.

Apsilankykite mūsų svetainėje, peržiūrėkite siūlomas pozicijas ir teikite savo kandidatūrą iki 2021-11-1.

Atlyginimas

3000-6000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Catalonia Trade & Investment

Catalonia Trade & Investment

Catalonia Trade & Investment is the trade office of the region of Catalonia. The office in Copenhagen covers all the Nordic and Baltic countries and we are working with Barcelona Digital Talent for their recruitment promotion of tech talent in the Baltics.

At Barcelona Digital Talent, we aim to fight the digital talent gap in order to promote market competitiveness. We want to position Barcelona as a talent capital and, to achieve this, we are committed to training in digital skills and attracting new digital talent to the city.