UAB „Strateginis partneris“
Daugiau apie įmonę »

Bendrastatybininių darbų darbuotojai

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Strateginis partneris“

Darbo pobūdis

  • Ieškome vidinės apdailos darbams atlikti kvalifikuotų apdailininkų, dažytojų, stalių, plytelių klojėjų ir kt.
  • Pagalbiniam darbininkui įvairaus pobūdžio darbai statybų aikštelėje (darbo vietos paruošimas, valymas, nesudėtingi darbai su statybiniais įrankiais)

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis
  • Kvalifikacija (išskyrus pagalbiniam darbininkui)
  • Gera fizinė forma
  • Gebėjimas naudotis įvairiais statybiniais įrankiais

CV su kvalifikacijos prierašu siųsti el. pašto adresu:

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje
  • Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų
  • Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus
  • Kolegišką ir draugišką kolektyvą
  • Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
  • Visas darbui reikalingas priemones
  • Visas socialines garantijas

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Bendrieji statybos darbai
Pastatų išorės ir vidaus apdailos darbai
Specialieji statybos darbai

Projektų valdymas
Projektavimo darbai

www.spartneris.lt
informacija apie UAB „Strateginis partneris“
1019 €
Vid. atlyginimas bruto
40
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 583 €
25% uždirba 583-617 €
25% uždirba 617-1195 €
25% uždirba nuo 1195 €