UAB „InMedica“

BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJA (-AS) (0,5 - 0,75 ar 1 etatu)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „InMedica“

Darbo pobūdis

  • darbas procedūriniame/su šeimos gydytoju;
  • duomenų suvedimas, dokumentų pildymas ir jų apskaita;
  • įmonės teikiamų paslaugų pristatymas, apmokėjimų suvedimas.

Reikalavimai

  • galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo arba akušerio licencija;
  • analogiško darbo patirtis (būtų privalumas);
  • biuro programų paketo „MS Office" valdymas.

Mes jums siūlome

Darbą darniame kolektyve;
Darbas I iki V, pagal grafika nuo 8 iki 15.30 arba nuo 11.30 iki 19 val.;

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„InMedica" – tai medicinos klinikų tinklas, kuriame teikiamos diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitos medicininės paslaugos. Mūsų klinikose dirba savo srities profesionalai, kurie visą dėmesį skiria pacientui ir jo sveikatai. Naudojame modernią instrumentinę įrangą ir atliekame išsamius laboratorinius tyrimus.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (6)
informacija apie UAB „InMedica“
1761 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
1027
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 697 €
25% uždirba 697-1400 €
25% uždirba 1400-2400 €
25% uždirba nuo 2400 €