UAB „Kardiolitos klinikos“

Bendrosios praktikos slaugytoja (-s)

1020 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „Kardiolitos klinikos“

Darbo pobūdis

 • Darbas procedūriniame ir gydytojų kabinetuose, registratūroje
 • Paskirtų gydymo ir diagnostinių procedūrų atlikimas
 • Mandagus bendravimas su klinikos pacientais
 • Medicininės dokumentacijos pildymas

Reikalavimai

 • Bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikacija
 • Gebėjimas būti empatišku ir dėmesingu pacientui
 • Anglų, rusų kalbų mokėjimas - privalumas

Mes jums siūlome

 • Galimybę dirbti vienoje stambiausių Lietuvoje privačių sveikatos priežiūros įmonių
 • Iniciatyvas, palaikančias gerą atmosferą
 • Papildomą gerovės ir naudų paketą, specialias nuolaidas darbuotojams
 • +1400 nuostabių profesionalių kolegų visoje Lietuvoje

Atlyginimas

1020 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ motyvacinis priedas nuo apyvartos

UAB „Kardiolitos klinikos“

„Kardiolitos klinikos“ – Lietuvoje subūręs klinikų tinklas, jungiantis tris didžiuosius Lietuvos miestus Vilnių, Kauną ir Šiaulius. Patogi geografinė tinklo sklaida suteikia galimybes gauti mūsų paslaugas visiems Lietuvos gyventojams.
„Kardiolitos klinikų“ tinkle teikiamos paslaugos – nuo ligų prevencijos ir profilaktikos iki sudėtingiausio chirurginio gydymo bei reabilitacijos. Išsamūs ir tikslūs instrumentiniai bei laboratoriniai tyrimai leidžia diagnozuoti net ir sudėtingiausias ligas. Ypatingą dėmesį klinikose skiriame minimaliai invazinėms operacijoms, tausojančioms žmogaus organizmą. Mūsų klinikos nuolat modernizuojamos, aprūpinamos naujausia pažangia medicinine įranga. Naujausi gydymo metodai ir šiuolaikiškos technologijos, visą parą veikiantys intensyviosios terapijos bei reanimacijos centrai, itin aukšta infekcijų kontrolė, efektyvi reabilitacija, malonus aptarnavimas bei jauki aplinka – išskirtiniai privačios medicinos bruožai, kuriuos vertina nuolat augantys ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pacientų srautai. Kad galėtume patenkinti kiekvieno į mus besikreipiančio paciento lūkesčius, kasdieniame darbe remiamės kertinėmis profesinėmis ir žmogiškosiomis vertybėmis – profesionalumu, atsakingumu, lankstumu ir dinamiškumu, suprasdami, kad didžiausia mūsų klinikų stiprybė – darni komanda bei bendradarbiavimas su pacientu, siekiant kartu kurti sveikesnę ateitį.

Kandidato į darbo poziciją pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Svalbono klinika“, įmonės kodas 302445728, buveinės adresas: Tilžės g. 11A, 78233 Šiauliai, Lietuva. Dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo galite kreiptis buveinės adresu arba elektroniniu paštu Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik atrankos į laisvą darbo poziciją, į kurią pretenduojate tikslu. Neatrinktų kandidatų asmens duomenys po atrankos yra ištrinami ir nebesaugomi. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra veiksmų atlikimas, siekiant sudaryti sutartį, kurios viena iš šalių yra duomenų subjektas (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. b punktas). Daugiau informacijos apie duomenų subjektų teisių įgyvendinimą galite rasti įmonės privatumo pranešime: www.kardiolitosklinikos.lt/siauliuose/privatumo-politika/85.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (5)
informacija apie UAB „Kardiolitos klinikos“
1361 €
Vid. atlyginimas bruto
527
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 75 €
25% uždirba 75-958 €
25% uždirba 958-1932 €
25% uždirba nuo 1932 €

Jus taip pat gali sudominti: