Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Ave vita“ klinika
Daugiau apie įmonę »

BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJAS (-A)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Ave vita“ klinika

Darbo pobūdis

  • darbas pilnu etatu privačioje klinikoje nuo birželio mėnesio;
  • darbas procedūriniame kabinete;
  • specializuotos pagalbos teikimas pacientams;
  • darbas su programa POLIS;
  • kūdikių ir suaugusių skiepijimas.

Reikalavimai

  • aukštesnysis/aukštasis medicininis išsilavinimas;
  • galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo licencija;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • mokėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • darbą šiuolaikiškoje ir tarptautinius standartus atitinkančioje įmonėje;
  • geras darbo sąlygas savo srities profesionalų komandoje;
  • profesinio tobulėjimo galimybes, bei darbui reikalingas šiuolaikiškas priemones;
  • motyvacinius priedus.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

„AVE VITA" klinika - tai moderniausia diagnostine įranga aprūpinta medicinos įstaiga, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos, kompetentingi specialistai. „AVE VITA" klinika teikia šias paslaugas:
ŠEIMOS KLINIKA;
SPECIALISTŲ KONSULTACIJOS;
DIAGNOSTINIAI TYRIMAI;
ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS;
PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRAS.
informacija apie UAB „Ave vita“ klinika
713 €
Vid. atlyginimas bruto
65
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 298 €
25% uždirba 298-512 €
25% uždirba 512-823 €
25% uždirba nuo 823 €