Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Rezus.lt“

Bendrosios praktikos slaugytojas (-as)

Nuo 1576 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Rezus.lt“

Darbo pobūdis

Ieškome bendrosios praktikos slaugytojos (-o) šioms pozicijoms:

Darbas procedūrų kabinete:
  • Klientų aptarnavimas;
  • Darbas su kasa;
  • Darbas su laboratorine informacine sistema;
  • Mėginių paėmimas ir priėmimas;
  • Informacijos pacientams suteikimas.

Išvažiuojamieji projektai:
  • Vizitai pas įmonės klientus (skiepai, profilaktinis patikrinimas, Covid-19 testavimas);
  • Mėginių paėmimas ir perdavimas;
  • Vykimas individualiai arba su komanda.

Reikalavimai darbuotojui

  • Galiojanti bendrosios praktikos slaugytojos (-o) licencija;
  • Licencija skiepyti (privalumas);
  • Analogiška darbo patirtis (privalumas);
  • Vairuotojo teisės;
  • Pageidautinos anglų bei rusų kalbos žinios;
  • Dėmesingumas klientams ir kolektyvui.

  • Darbą privačioje, ilgametę patirtį turinčioje, laboratorijoje;
  • Darnų kolektyvą;
  • Galimybes augti ir tobulėti;

Atlyginimas

Nuo 1576 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

UAB „Rezus.lt“ – moderni ir inovatyvi įmonė, teikianti medicinos laboratorines paslaugas mažiems, jauniems, seniems, sveikiems ir sergantiems, atitinkančias teisės aktų reikalavimus, nuolat besirūpinanti paslaugų užsakovu ir įmonės darbuotojais, užtikrinančiais aukštos kokybės paslaugas, objektyvius ir patikimus tyrimo rezultatus.
informacija apie UAB „Rezus.lt“
1746 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
212
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 826 €
25% uždirba 826-1544 €
25% uždirba 1544-2397 €
25% uždirba nuo 2397 €