Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Respublikinis priklausomybės ligų centras

Bendrųjų reikalų ir vidaus administravimo skyriaus vedėjas

1200-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Respublikinis priklausomybės ligų centras

Darbo pobūdis

Įstaigos veiklos teisėtumo užtikrinimas, vidaus teisės aktų rengimas, personalo specialisto darbo priežiūra (personalo administravimo programa Stekas), susirašinėjimo su kitomis institucijomis ir įstaigomis priežiūra, įstaigos bendardarbiavimo bei pirkimo-pardavimo sutarčių sudarymo priežiūra, komunikacija su filialais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Reikalavimai

LR teisės aktų, ypač reglamentujančių darbo teisę, biudžetinių įstaigų veiklą žinojimas, kruopštumas, komunikabilumas, mokėjimas dirbti su Word ir Exel

Mes jums siūlome

Dinamišką darbą Vilniuje, kvalifikacijos kėlimą

Atlyginimas

1200-1300 €/mėn. į rankas

Respublikinis priklauosmybės ligų centras yra ligoninė, turinti filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Pavaldi Sveikatos apsaugos ministerijai. Istaigos administracijoje ir filialuose dirba 350 darbuotojų.
informacija apie Respublikinis priklausomybės ligų centras
1414 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
366
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 873 €
25% uždirba 873-1317 €
25% uždirba 1317-1809 €
25% uždirba nuo 1809 €