Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Galmina“

Betonavimo darbai Švedijoje, Orebro mieste

Nuo 2700 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „Galmina“

Darbo pobūdis

Angarų ir gyvenamųjų namų pamatų surinkimas. PERI/DOKA ir medienos klojinių surinkimas, armatūros klojimas/ surišimas.
Darbinimas: lietuviškoje įmonėje.
Komandiruotė: Švedijoje - 8 sav., Lietuvoje - 2 sav.

Reikalavimai darbuotojui

Betonavimo darbų patirtis.

Įmonė siūlo

Nuolatinė vadybininkų pagalba.
Gyvenamoji vieta nekainuoja, su patogumais, internetu.
Apmokame kelionės bilietų išlaidas.
Apmokame kuro išlaidas vykstantiems su automobiliu.
Suteikiami visi įrankiai, darbo rūbai atlikti darbams.

Atlyginimas

Nuo 2700 €/mėn. į rankas

Dipwork - įrankis, kuris supaprastina ir palengvina darbo paieškas darbuotojams bei leidžia įmonėms iš Šiaurės ir Vakarų Europos greitai ir nesudėtingai pasitelkti specialistus iš Lietuvos savo projektų įgyvendinimui.