Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Personalas“

Valytoja (-as)

1700-2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą valytojoms Norvegijoje. Darbai Oslo, Stavanger, Troms miestuose. Skubiai ieškome komandos papildymo! Darbo pobūdis: privačių namų, ofisų, kavinių, barų ir kitų objektų valymas. Atlyginimas 1700-2500 Eur į rankas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis valymo darbuose;
  • B kat. Vairuotojo pažymėjimas;
  • Fiziškai ištvermingi, kadangi darbas reikalaujantis didelės kokybės ir tempo.
  • Atsakingumas;
  • Punktualumas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Suteikiame apgyvendinimą;
  • Visas darbui būtinas priemones;
  • Būtinas nuosavas automobilis.

Siūlome, darbą su Lietuviška darbo sutartimi, komandiruočių principu. Visos socialinės garantijos, laiku mokamas atlyginimas. Yra galimybė suderinti avanso mokėjimą. Galimybė sugrįžti į Lietuvą kas 6-8 savaites pagal poreikį.

Daugiau info tel. +474UAB Personalas

Atlyginimas

1700-2500 €/mėn. į rankas

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.

O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.

Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.:
Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.